Spegel med konsolbord nyrokoko

477462

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, marmorerad skiva, genombrutet krön med dekor av blomsterurna, spegelns mått ca 186x69, konsolbordets mått höjd 50, 62x30 cm

Smärre pastellageskador och sprickor

Möbler, Övriga möbler, Speglar

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
3409058
2 800
3409030
2 600
3407585
2 400
3404109
3400357

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.