Soffa

477455

SOFFA, 1900-talets mitt, grön textilklädsel, ben i björk längd 175 cm

Skador, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffa

Budhistorik (3 bud)

3409107
3409105
3409104

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.