Eddie Figge oljemålning

477454

EDDIE FIGGE (1904-2003): Komposition, signerad och daterad a tergo Figge 1949, olja på duk, ca 28x36 cm

Oramad

Eddie Figge oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3408623
4 600
3408622
4 400
3408620
4 200
3408620
3408619
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.