Sängbord

477445

SÄNGBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, idegran, lådor, höjd ca höjd 65, 48x32 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler

Sängbord

Budhistorik (19 bud)
3408606
1 400
3404062
1 300
3408605
3404062
3408604

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.