Hiroshige träsnitt

477443

ANDO HIROSHIGE (1797-1858): Shrine with torii port, 22x34 cm, oramad

Fäst i övermarg, fläck, försstärkningar o lagningar, slitage, dubblerad

Orientaliskt, Konst

Hiroshige träsnitt
Budhistorik (9 bud)
3408816
700
3403199
650
3399701
600
3403198
550
3399701
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.