Flaska i koppar

477437

FLASKA, 18/1900-tal, försilvrad koppar, med dekor av mansfigurer samt lejon, höjd ca 27 cm

Slitage

Diverse, Metall

Flaska i koppar

Budhistorik (6 bud)
3408138
550
3405705
500
3408137
450
3405705
3402625

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.