Charles Roka oljemålning

477434

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 80x63 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3410678
4 800
3407156
4 600
3402602
4 400
3401697
4 200
3402600
4 200

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.