Matgrupp

477431

MATGRUPP, 9 dlr, England, 1900-tal, fanér i mahogny, klädsel av skinn, bestående av: 6 stolar, 2 karmstolar, matbord, iläggsskiva, sitthöjd ca 47, höjd bord ca 74, 158x117, iläggsskiva ca 53 cm

enstaka sitsar med skador/slitage

Möbler, Matsalsmöbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Matgrupp

Budhistorik (16 bud)
3408547
5 200
3408444
5 000
3408546
4 800
3408444
4 600
3408544
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.