Golvur, mahogny

477424

GOLVUR, mahogny, 1900-tal , Georg lll stil, England
Proveniens Magnussons Ur, Göteborg,
Inköpt SAV 1999

Klockor/Ur

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvur, mahogny

Budhistorik (1 bud)

3405868
2017-08-08 10:49:11

2017-08-10 kl 10:42
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.