Golvlampa 1940-tal

477423

GOLVLAMPA, 1940-tal, tre ljuspunkter, mässing, höjd med skärm ca 175 cm.

Foten något anlupen. Skärmen med lättare slitage och några fläckar.

Belysning, Golvlampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvlampa 1940-tal

Budhistorik (1 bud)

3399439
2017-08-03 11:26:31

2017-08-10 kl 18:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.