Claes Hake

477418

CLAES HAKE (född 1945): Porträtt, signerad Hake, daterad feb -93, blandteknik, ca 80x53 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Claes Hake

Budhistorik (16 bud)
3404972
3406572
3404972
3406456
1 900
3404972
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.