Däckstolar ett par

477412

DÄCKSTOLAR, 1 par, 1950/60-tal, trä och tyg, sitthöjd ca 37 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, sprickor, 2 miniatyrdäckstolar medföljer

Möbler, Övriga möbler

Rum 11

Däckstolar ett par

Budhistorik (15 bud)
3409524
1 600
3409133
3409523
3409133
3403401

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.