Flygplansmodeller

477410

FLYGPLANSMODELLER, 3 st, 2 st DUX samt ett FROG, i originalkartong

skador, slitage

Leksaker

Geijersgatan 14, Göteborg

Flygplansmodeller

Budhistorik (5 bud)
3404816
550
3405724
500
3404816
3405723
3404816

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.