Elastolinfigurer

477408

ELASTOLINFIGURER, ca 46 st., 1950-tal, bestående av: indianer och cowboys, varav 5 till häst samt tält och timmerhus

en figur med löst huvud, bruksslitage

Diverse, Leksaker

Geijersgatan 14, Göteborg

Elastolinfigurer

Budhistorik (7 bud)
3404985
3413181
3404985
3404423
900
3404388
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.