Skål glas

477406

SKÅL, 1900-talets början, rökfärgat glas, slipad dekor, höjd ca 17, diameter ca 29,5 cm

Kantnagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 12

Skål glas

Budhistorik (1 bud)

3408598
2017-08-10 10:57:13

2017-08-10 kl 12:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.