motorcykar

477405

MOTORCYKLAR med förare, 2 st, 1960-tal, litograferad plåt i ett flertal färger, märkt "TCO-58" på framskärmen, hjul helt i plåt, längd ca 16 cm

slitage

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

motorcykar

Budhistorik (5 bud)
3405363
500
3404829
450
3405362
3404829
3404398

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.