Bengt Engman dalmålning

477402

BENGT ENGMAN, bonad, signerad och daterad Bengt Engman 75, olja på duk, ca 93x49,5 cm

Fack 30

Bengt Engman dalmålning

Budhistorik (6 bud)
3409304
650
3407179
600
3407108
500
3407107
3399490

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.