Kent Larsson

477400

KENT LARSSON (f 1959): (3) Kompositioner, olja på duk, 3 st., signerade Kent Larsson, ca 39x35-45x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Kent Larsson

Budhistorik (22 bud)
3414007
1 700
3411352
1 600
3411352
1 400
3413645
1 300
3411352

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 250 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer