Kent Larsson

477400

KENT LARSSON (f 1959): (3) Kompositioner, olja på duk, 3 st., signerade Kent Larsson, ca 39x35-45x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Kent Larsson

Budhistorik (22 bud)
3414007
1 700
3411352
1 600
3411352
1 400
3413645
1 300
3411352

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.