Curt Dahlén

477398

CURT DAHLÉN, skulptur, "Båge", bemålat trä, signerad samt daterad -98, höjd ca 29 cm

mindre slitage

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Curt Dahlén

Budhistorik (22 bud)
3414480
2 800
3414485
2 600
3414480
2 400
3414482
3414480
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.