Berta Hansson akvarell

477397

BERTA HANSSON (1910-94), Erik på soffan, signerad BH, akvarell, 67x49 cm

Tavelvagn 30

Berta Hansson akvarell

Budhistorik (12 bud)
3408524
4 800
3408754
4 600
3408524
4 400
3408752
4 200
3408524

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.