Bord 1800-tal

477394

BORD, 1800-tal, furu, med hylla undertill, höjd ca 79, 275x86 cm

Slitage, skador

Möbler, Matbord, Allmoge

Rum 13

Bord 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
3410393
4 800
3410400
4 600
3410393
4 400
3410357
4 200
3409673

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.