Hatthyllor

477393

HATTHYLLOR, 2 st.,1900-talets första hälft, stomme i aluminium plast och stål, längd 120-139 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Hatthyllor

Budhistorik

2017-08-11 kl 14:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.