Vitrinskåp 1800-tal

477389

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, grå bemålning, nederdel med räfflade dörrspeglar, beslag i mässing, höjd ca 224, 121x50 cm, nyckel finns

Renoverat, kompletterat, senare beslag

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Vitrinskåp 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
3410627
6 600
3410583
6 400
3410583
6 200
3410418
6 000
3410582
6 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.