Sängbord

477388

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, krom och rökfärgat glas, 50, 51x39 cm

Glasskivor med repor, en skiva med mindre nagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Sängbord

Budhistorik (12 bud)
3409930
3407277
3409929
950
3407277
900
3409928
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.