Bengt Hamrén oljemålning

477387

BENGT HAMRÉN (1898-1985), "sommarmorgon", signerad Hamrén, olja på duk, 87x130 cm

Rum 9

Bengt Hamrén oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3408529
5 200
3408466
5 000
3408527
5 000
3408466
4 800
3408525
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.