Kina 1800-tal

477386

VÄRMETALLRIK, PILGRIMSKRUS, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm, höjd ca 16 cm

Nagg, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Kina 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3407019
2017-08-09 09:10:11

2017-08-09 kl 11:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.