Skänk 1800-tal

477384

SKÄNK, 1800-talets början, gustaviansk, dörrspeglar med räfflad dekor, med skrivkaff, beslag i mässing, nyckel finns, höjd ca 140, 186x54 cm

Senare beslag, senare bemålning, senare ben

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skänk 1800-tal

Budhistorik (22 bud)
3409079
11 500
3409088
11 000
3409079
10 500
3409083
10 000
3409079
9 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.