Vitrinskåp 1800-tal

477381

BOKSKÅP, 1800-talets slut, grå bemålning, vitrinöverdel invändigt inredd med justerbara hyllplan, underdel med skåpsluckor med räfflade dörrspeglar, draghandtag i mässing, höjd ca 211, 112x54 cm, nyckel finns

Renoverat, kompletterat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp 1800-tal

Budhistorik (40 bud)
3409344
14 500
3409347
14 000
3409344
13 500
3409345
13 000
3409344
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.