Lars Pirak akvarell

477377

LARS PIRAK (1932-2008): Lapporten, signerad och daterad Lars Pirak -88, akvarell, 29x39 cm

Fack 41

Lars Pirak akvarell

Budhistorik (18 bud)
3409145
3409180
2 800
3409145
2 600
3409177
2 400
3409145

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.