Rullklaffsekretär

477371

RULLKLAFFSEKRETÄR, med utdragbar skiva, insida med kolonetter i svärtat trä, 1900-talets mitt, höjd 108, 48x39 cm

Skador

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att hämta i Utämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 15

Rullklaffsekretär

Budhistorik

2017-08-10 kl 19:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.