Spegel gustaviansk stil

477368

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld, skuren dekor, höjd ca 64x35 cm

Speglar

Rum 9

Spegel gustaviansk stil
Budhistorik (21 bud)
3408528
1 700
3408723
1 600
3408528
3408717
1 400
3408528
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.