Schatull

477366

SCHATULL, 2 st, 1800-tal, ett fanerade med valnöt, inläggning i pärlemor, inredning med fack, höjd ca 18, 30x23, resp 12, 30x22 cm

Skador, nyckel saknas

Diverse

Rum 7, Hylla 5

Schatull

Budhistorik (12 bud)
3408683
750
3408534
700
3408682
700
3408534
650
3404274
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.