Abstrakt komposition

477365

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Abstrakt komposition, mongramsignerade, olja på pannå, 15x21 cm

Fack 44

Abstrakt komposition

Budhistorik (16 bud)
3408593
1 400
3400496
1 300
3401542
3400496
3401541

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.