Blandteknik 1900-tal

477355

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad och daterad H. Leswe -91, blandteknik på pannå, ca 120x88 cm

Rum 2

Blandteknik 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

3407964
3406991

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.