Olle Brand skulptur

477353

OLLE BRAND (1950-1994): Väggskulptur, skuren i trä, i form av fisk, signerad samt daterad -84, ca 79x90x30 cm

Torrsprickor, slitage

Konst, Skulpturer

Visas på begäran

Olle Brand skulptur

Budhistorik (5 bud)
3407311
3406646
750
3406646
3406504
3399149

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.