Olle Brand emalj

477352

OLLE BRAND (1950-1994): Väggskulptur, 6 emaljerade metallskivor, signerad och daterad -84, totalmått ca 160x270 cm

Visst slitage

Konst, Skulpturer

Rum 15

Olle Brand emalj

Budhistorik (17 bud)
3407836
2 600
3407316
2 400
3407835
2 400
3407316
3407309

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.