Erik Ekman oljemålning

477351

ERIK EKMAN (1906-1986): Landskap, Mallorca 1949, signerad E Ekman, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 27x35,5 cm

Fack 30

Erik Ekman oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3406380
2017-08-08 18:39:12

2017-08-09 kl 20:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.