Sideboard teak

477350

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teak, dörrar med bakomvarande hyllinredning samt lådor, höjd ca 105, 150x42 cm

Bruksslitage, vissa fanérskador, fläckar, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sideboard teak

Budhistorik (18 bud)
3405407
3405567
1 900
3405407
1 800
3404791
1 700
3403532
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.