Fat Kina 1900-tal

477348

FAT, porslin, Kina, 1900-talets början, rund form, dekor av lotusslingor i underglasyrblått, diameter ca 33 cm

Orientaliskt, Porslin

Monter 12

Fat Kina 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
3407413
1 600
3407423
3407413
1 300
3407221
3407221

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.