Grythyttan trädgårdsmöbel 5 dlr

477344

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 dlr, Grythyttan, bestående av: runt bord, diameter 100 cm, och 4 karmstolar med dynor, formgivna av Artur Lindqvist, 2000-tal, brickmärkta

något slitage, reservdelar medföljer

Diverse, Trädgårdsmöbler, Specialauktion

Rum 4

Budhistorik (19 bud)
3413757
7 800
3410327
7 600
3413756
7 600
3410327
7 400
3410007
7 200

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.