Pierre Wagner oljemålning

477341

PIERRE WAGNER (1897-1943): Marknadsscen, signerad P Wagner, olja på duk, ca 51x79 cm

Mindre tryckskada på vänstra sidan.

Konst, Äldre måleri

Fack 35

Pierre Wagner oljemålning

Budhistorik (15 bud)
3407483
950
3407481
900
3407479
850
3407476
3407472
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.