Carl Gustaf Hellqvist oljemålning

477340

CARL GUSTAF HELLQVIST (1800-tal): Porträtt i profil av man, signerad och daterad 1883, olja på pannå, 23x16 cm

Proveniens: Rashammar

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Budhistorik (11 bud)
3408110
3 400
3407010
3 200
3407010
2 800
3407914
2 600
3407010

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.