Ulla Zimmerman

477339

ULLA ZIMMERMAN(född 1943): ''Maskinrummet Kolvhalning'', monogramsignerad och daterad UZ-77, olja på duk, ca 130x140 cm

Rum 9

Ulla Zimmerman

Budhistorik (19 bud)
3407801
1 600
3407819
3407801
1 400
3407817
1 300
3407801

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.