Soffa gustaviansk

477337

SOFFA, 1700-talets slut, gustaviansk, möjligen Lindome, skuren dekor, förgylld, längd ca 195, sitthöjd ca 45 cm

Ytskador, stoppning med skador, slitage, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 18

Soffa gustaviansk

Budhistorik (42 bud)
3407981
6 400
3407357
6 200
3407357
6 000
3407341
5 800
3407065
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.