Pierre Jean Couarraze

477336

PIRRE JEAN COUARRAZE (1944): ''Lyures Fosseils'', signerad Couarraze, olja på duk, ca 97x162 cm, bok medföljer

Ändringar/tillägg
Boken finns att avhämta i kundtjänst

Rum 9

Pierre Jean Couarraze

Budhistorik (2 bud)

3398892
3397866

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.