Claude Weisbuch

477334

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Häcklöpare, ur "Cinq études du mouvement", signerad och numrerad Weisbuch, 18/250, färglitografi, 47x64 cm

Fack 39

Claude Weisbuch
Budhistorik (1 bud)

3407096
2017-08-09 10:25:14

2017-08-09 kl 10:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.