Sverre Erixson

477333

SVERRE ERIXSON (född 1932): ''Blå man Röd kvinna'', signerad och daterad Svarre -83, blandteknik, ca 46,5x35,5 cm

Fack 36

Sverre Erixson

Budhistorik

2017-08-10 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.