Henry Moore litografi

477332

HENRY MOORE (1898-1986): Two Rockreclining Figure, signerad och numrerad Moore 23/50, färglitografi, 1967, ca 54x37 cm

Henry Moore litografi
Budhistorik (15 bud)
3408755
3408751
2 800
3408750
2 600
3408692
2 400
3407178

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.