Barstolar Alvar Aalto

477331

ALVAR AALTO, barstolar, 1 par, ''K65'', för Artek, björk, sitthöjd ca 60 cm

fanerbortfall, slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 3

Barstolar Alvar Aalto

Budhistorik (19 bud)
3409391
2 800
3409390
2 600
3409383
2 400
3408700
3409381

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.