B Rosenblad

477330

B ROSENBLAD (samtida): Midsommar, signerad, olja på duk, ca 65x80 cm

Rum 2

B Rosenblad

Budhistorik (3 bud)

3408068
1 400
3404466
1 300
3404245

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.